Ivana Vaňková » 2013 » Srpen

Archive for » Srpen, 2013 «

Oslavy 60. výročí otevření ZOO BRNO

Zoologická zahrada města Brna slaví letošní rok v srpnu 60. výročí otevření a při této příležitosti pořádá oslavy pro návštěvníky. O víkendu 31. srpna a 1. září 2013 bude nachystán bohatý program jak pro nejmenší, tak pro dospělé, seniory i juniory. Můžete se těšit na významné osobnosti – Laďu Kerndla, Romana Vojtka a Honzu Musila.

„Připraveny budou také soutěže, komentované krmení, kouzelnické vystoupení a mnoho dalšího.

V rámci akce vystoupí herci Městského divadla v Brně Jiří Mach, Radka Coufalová, Ivana Vaňková a Lukáš Vlček.

foto: Ivka Vitámvásová

Burčákobraní

Poslední prázdninový víkend, tedy od 30. srpna do 1. září, se uskuteční v prostorách Divadelního dvora Burčákobraní. Hlavním cílem je nabídnout první, opravdu poctivý, kvalitní moravský burčák, kvalitní jídlo a filmy s vinařskou tematikou. O pobavení se vám postarají herci Městského divadla Brno Ivana Vaňková, Radka Coufalová a Jiří Mach, kteří zazpívají písně z muzikálů. Dále bude hrát cimbálová muzika, harmonika a budou zajištěny akce pro nejmenší.

Večerem provázejí  Michal Isteník a Mária Lalková.

Letní večery s Ježíšem

V rámci Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk 2013 si připravilo Městské divadlo Brno koncertní verzi světoznámého muzikálu Jesus Christ Superstar. Nádvoří hradu Špilberk se tak na dva večery 22.8. a 23.8. stane koncertním pódiem. Sólisté divadla zazpívají slavné hity v originálním znění – v angličtině. Představení bude doprovázené titulky.

Muzikál Jesus Christ Superstar se svého divadelního uvedení v Brně dočkal na podzim 2005. Od té doby se odehrálo 300 repríz, brněnští umělci ho v koprodukci s německými nebo americkými kolegy hráli po celé Evropě.